Hakkımızda

Hakkımızda

                 EUROMY ATAŞEHİR EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ İSTANBUL Mesleğe 2007 Yılında Kendi mülkümüz olan ATAŞEHİR içerenköy mah. Mutlu sokak Adresinde, işini dürüstlük, doğruluk, helal kazanç, kaliteli hizmet, tüm resmi belgelerini tamamlamış, bilgi donanımlı ve bu işin üniversitesinide bitirerek bölgesinde sevilen sayılan biri olmanın çabası ve gayreti ile işimize dört elle sarılmış TÜRK ve Dünya insanlığının hizmetine kendimizi adamış durumdayız.

                 Bilişimin ve teknolojinin imkanlarını tüm bilgi birikimimizle tüm müşteri ve dostlarımızın hizmetine sunmuş durumdayız, hem sosyal medya, hem dijital haberleşme ve bilgilendirmenin tüm imkan ve kabiliyetlerini en üst düzeyde kullanmakta ve bu konuda eğitici öğretici olarak dostlarımıza da yardımcı olmaktayız. internet site ve platformlarımızdan bir kaç tanesi aşağıdadır.

www.ilanimsahibinden.com  – www.ataşehiremlak.com

Misyonumuz ;

Faliyette bulunduğumuz sektörde, bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, Sağlığa ve çevreye duyarlı Türk ve Dünya Müşterilerimize en iyiyi ve kaliteliyi en uyguna sunmaktır. 

İş dünyasında bulunan, markaların olmazsa birinin biri vizyon ve misyonlarının açıklaması. Vizyon ve misyon kurumlarının geleceğe bugün ve geleceğe bakışlarını ifade eder. Öte yandan vizyon ve misyon oluşturma uzun vadeli bir şirket kültürü oluşturmanın ilk sıradadır denilebilir. Vizyon ve misyon için uzun vadeli hedefler ve stratejiiler de olur. Peki şirket olmanın en önemli adımlarından vizyon oluşturma ile ilgili bilinmesi gerekenler neler? Etkili bir vizyon misyon nasıl yapılır? Firmalar vizyon ve misyonlarını nasıl ve neye göre oluşturuyorlar. İşte vizyon ve misyon oluşturmayla ilgili bilmeniz gerekenler;

Misyon nedir?

Misyon kelimesi dilimize ingilizceden geçmiş bir kelimedir. İngilizce görev yani görev kelimesinden gelir. Misyon firmanın öncelikli sorumluluklarını ve ürettiği / sattığı ürün ve hizmetlerideki amacı ve gayelerini temsil eder. Misyonu için kurumun varoluşunun de denilebilir. Vizyon belirlerken en sık yapılan hata, metnin geleceğe dairede yapılmasıdır. Oysa misyon şuanda ne olmasında ile birlikte. O misyon misyonu oluştururken mevcut değerlerin tanımı.

Vizyonumuz,

Dünya ve Türkiye`nin aranılan ve kalitenin markası olmak.

Vizyon nedir?

Misyondan farklı olarak vizyon yoluyla ulaşılabilir erişilebilir bağlı en en noktadır. Vizyon, misyon değerlerini toplama için kurumun nasıl bir ruha bürüneceğini ifade eder. Vizyon kelimesinden türkçeye uyarılmış bu sözcük kurumun misyonu misyonu mevcut ulaşmayı umduğu noktasını temsil eder. Vizyon politikamız öngörülülüğü temsil eder. Vizyon bir kurumun ileride varacağı noktanın-ki bu nokta hep kendini yenileyecektir- fotoğrafının şimdiden çekilmesidir. Kurumun vizyonu açık ufukluluğunu da en büyük simgesidir.

Vizyon ile misyon arasındaki fark nedir?

Vizyonda gelinecek yani hedeflenen noktayı temsil eder. Misyon ise bu vizyona hangi şekilde ve ne zaman gelineceğinin mesajlarını verir.

Kurum kültürü çalışanların, daha sonra müşterilerin, kurumun vizyonu ve misyonunu doğru anlamasıyla ve içselleştirilmesiyle oluyorir. Çalışanların bakmakta çalışanların kurumun gitmek istediği noktayı belirliyor ve hedeflerini biliyor ve farkında olmalısınız, bunu nasıl yapabiliyor ve nasıl yapıldığını biliyoruzdur. Vizyon ve misyon oluşturma şirketi kuruluşun ana sayfa iletişim ağı insan kaynakları gibi departmanlarıyla birlikte yapılmalıdır.

Çalışma Geçmişi

MERHABA EUROMY ŞİRKETLER TOPLULUĞUNA HOŞGELDİNİZ . . .
   
   EUROMY MARKAMIZ 1997 YILINDA MARKA PATENT ENSTITUSU TARAFINDAN FIRMA CEO`MUZ BY YILDIRIM DURMUS ADINA TESCIL VE ILAN OLUNMUSTUR. BU MARKAMIZ ALTINDA SIGORTACILIK HIZMETLERI, GAYRIMENKUL HIZMETLERI VE HER TURLU MAL VE HIZMET URETIMINI KAPSAMAKTADIR. MARKAMIZ YASALARLA KORUMA ALTINA ALINMISTIR.
    AYRICA MARKAMIZA AIT INTERNET DOMAIN ALAN ADLARIDA BU SURE ICERISINDE TESCIL EDILMIS OLUP HEM TICARI UNVANI HEM DE TEKNIK ALT YAPISI VE BILISIM TEKNOLOJISININ TUM IMKAN VE FAYDALARINI EN SON TEKNOLOJI ILE MUSTERILERIMIZE SUNMANIN HAKLI GURURUNU YASAMAKTADIR. HIZMETLERI VE FINANSAL GUCU ILE SEKTORDE KALITENIN ONCUSU VE GUVENIN BIR TIMSALIDIR.
    FIRMA HIZMET URETIMLERIMIZIN OLMAZSA OLMAZ ILKESI DOGRULUK DURUSTLUK VE YUZDE YUZ MUSTERI MEMNUNIYETIDIR. BU KONUDA ASLA TAVIZ VERMEYIZ. BIZIM EN BUYUK KAZANIMLARIMIZ SADIK MUSTERILERIMIZDIR. HEM REFERANS HEMDE SURDURULEBILIR TICARI ILISKILERIMIZIN TEMINATI YINE MEMNUN VE GERCEK HIZMETI ALMIS MUSTERILERIMIZDIR.
    BU AMACLAR ICIN FIRMA TEKNOLOJIMIZI, YETKINLIKLERIMIZI, VE PERSONEL EGITIMLERIMIZI BU YONDE KURGULAYIP HAYATA GECIRMEKTEYIZ. MUKEMMELLIGIN SINIRI OLMADIGININ FARKINDAYIZ O NEDENLE SUREKLI KENDIMIZLE YARIS HALINDEYIZ. TICARI HAYATIMIZDA GECIRDIGIMIZ HER GUN BIR ONCEKI GUNDEN DAHA BASARILI, DAHA GELISMIS OLMAK, EN BUYUK ARZUMUZ VE HEDEFIMIZDIR.
    BU ILKE VE AMACLA RESMI EMLAK MUSAVIRI VE BILGISAYAR MUHENDISI OLAN, CEO MUZ YILDIRIM DURMUS EUROMY MARKASI VE GELISMESI ADINA HEM MALI HEM TUM BILGI BIRIKIMINI ULKE EKONOMISI VE MUSTERI MEMNUNIYETI ADINA SARF ETMISTIR.
    YUCE TURK INSANININ HER TURLU GUZEL HIZMETE LAYIK OLDUGUNUN BILINCINDEYIZ VE BU BILINCLE HIZMET ETMEKTEN BUYUK GURUR VE MUTLULUK DUYMAKTAYIZ. BIZLERI SECTIGINIZ ICIN SIZ MUSTERILERIMIZE MINNETTARIZ UMARIZ ARADIGINIZ HIZMET VE KALITEYI FIRMAMIZ EUROMY DA BULURSUNUZ.
     YUCE TURK HALKINA VE TUM INSANLIGA SAYGILARIMIZLA TAKDIM EDERIZ . . .
CEO BY YILDIRIM DURMUŞ
Resmi Hesap Bilgilerimiz Emlak Oda Sicil No : 9602 - Taşınmaz Ticareti Yetki Belge No: 3400241
Nace kodlarımız : 412001, 412002, 412004, 461401, 620201, 620902, 683101, 711101 GarantiBBVA €_ TR8900 0620 0044 0000 0906 1472
Akbank_TR1500 0460 0721 8880 0001 6297 Garanti BBVA_TR5300 0620 0044 0000 0665 0603 Ziraat_TR5600 0100 2046 5320 7035 5002
AKBANK TL QR ÖDEME
AKBANK TL QR ÖDEME
GARANTİ TL QR ÖDEME
GARANTİ TL QR ÖDEME
GARANTİ € QR ÖDEME
GARANTİ € QR ÖDEME
ZIRAAT TL QR ÖDEME
ZIRAAT TL QR ÖDEME